(1) pink panther = Krystyna Anna Murat

pink panther

Ta starsza pani na zdjęciu to Krystyna Anna Murat, w internecie szerzej znana jako blogerka pink panther. Specjalistka od lustrowania do piątego pokolenia wstecz. Głównie za pomocą polskiej i angielskiej Wiki,  stronki geni.com oraz oczywiście własnych domysłów.

Jak łatwo się domyślić, pani Krysia lustruje tylko tych, których nie lubi. Białe plamy w ich życiorysach zamalowuje zawsze na czarno. Nie ma zmiłuj, że tam może być trochę szaro albo nic ważnego. Bada też ludzkie powiązania. Jak Janek się otarł o Krzysia, Krzyś się otarł o Zdzisia, a Zdziś kiedyś siedział w jednej sali z ruskim szpiegiem, to można od razu napisać, że Janek miał kontakty z KGB. Tą samą metodą zastosował niedawno niejaki Piątek z Gazowni, żeby skompromitować ministra Macierewicza.

Jak to jednak zwykle w życiu bywa, pani Krysia która cudze życiorysy bierze pod mikroskop jak pchły i kroi na żywca, jakoś tak zapomniała na wstępie zlustrować samą siebie i opowiedzieć dokładnie o swoim życiu. Wręcz odwrotnie. Przez długi czas tak bardzo dbała o swoją anonimowość, że nie tylko zwykli czytelnicy myśleli, że pink panther to mężczyzna, ale nawet administracja salonu24 zwracała się do niej na „Pan”.

https://osiejuk.salon24.pl/640011,pink-panther-czyli-odszczurzanie-i-deratyzacja

Sama się zresztą przyznała, że chciała być tym >>anonimowym blogerem „na zawsze”<<.

http://pink-panther.szkolanawigatorow.pl/o-targach-w-bytomiu-melancholijnie

Niestety nie wzięła pod uwagę, że zaczęła zadawać się z nadpobudliwymi mężczyznami, a oni wszystko wypaplusiali. Ale dzięki temu można teraz zastosować lustracyjne reguły stosowane przez pink panther do niej samej.

 

 

Reklamy

5 myśli na temat “(1) pink panther = Krystyna Anna Murat

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s